O mnie

Jestem pracownikiem najlepszego polskiego ośrodka onkologicznego w Gliwicach.

W gabinecie oferuję profesjonalne konsultacje onkologiczne oraz bezbolesne zabiegi usuwania znamion, raków skóry, włókniaków, tłuszczaków, czerniaka złośliwego i innych zmian skórnych. Pobieram też wycinki do badań. Operuję w okolicach "trudnych" - powieki, nos, policzki, czoło, wargi, uszy, okolice intymne. Łączę chirurgię onkologiczną z plastyczną.

 

Doświadczenie zdobyte w trakcie kilkunastu lat pracy w wiodącym krajowym ośrodku i tysięcy wielogodzinnych zabiegów operacyjnych, pozwala mi oferować adekwatną jakość usług w prywatnej praktyce. Artykuły mojego autorstwa dotyczące m.in technik operacyjnych zostały opublikowane w najbardziej prestiżowych amerykańskich czasopismach medycznych dla chirurgów. Wykładam na kursach doszkalających dla chirurgów plastycznych. Wygłaszam wykłady na międzynarodowych konferencjach. Jestem członkiem zespołu rekonstrukcyjnego prof. Adama Maciejewskiego, uczestniczyłem w zabiegach przeszczepów twarzy i przeszczepów szyi które odbyły się w naszym kraju w ostatnich latach.
 

Obroniłem z wyróżnieniem doktorat z mikrochirurgii rekonstrukcyjnej, i tą właśnie najtrudniejszą dziedziną chirurgii plastycznej zajmuję się na co dzień. 
 

Posiadam tytuły specjalisty zarówno chirurgii ogólnej, jak i onkologicznej.

 

W macierzystym ośrodku jestem kierownikiem Zespołu Guzów Tkanek Miękkich, Kości i Czerniaka Złośliwego.
 

Odbyłem staże z chirurgii onkologicznej i plastycznej w czołowych amerykańskich ośrodkach, m.in. MD Anderson Cancer Center w Houston - najlepsze w USA centrum onkologii, oraz w Klinice Chirurgii Plastycznej Uniwersytetu Stanowego w Ohio.
 

Za dokonania zawodowe (pierwszy na świecie ratujący życie przeszczep twarzy) zostałem odznaczony Srebrnym Krzyżem Zasługi przez Prezydenta RP.

 

Jestem współtwórcą i Przewodniczącym Rady Fundacji na Rzecz Rozwoju Chirurgii Rekonstrukcyjnej i Przeszczepów Twarzy.

 

Jestem członkiem zarządu Towarzystwa Chirurgów Polskich.